Kasulik Info

puitbrikett transport koju

Veoki mõõdud

Pikkus: 7,2m Laius: 2,6m Kõrgus: 3,2m

Aluse kohti: 7

Mahalaadimisel kasutame tagaluuk lifti ja roklat.

Tellimine

Puitbriketi ja pelleti / graanuli tellimusi võtame vastu esmaspäevast – pühapäevani

08.00 – 20.00

Mob. 5335 9010, Tel. 7860419
E-post: 

NB! Kui soovite osta kaupa meie laost,
siis palume Teil kindlasti meile ette helistada.

Tellimused täidame paari päeva jooksul!

Küttematerjali kvaliteet

Meie sortimendis on kõrge kütteväärtusega ning parima hinnaga puitbriketid ja pelletid.

Meie briketid ja pelletid on loodusõbralikud, puhtast saepurust ja tekitavad vähe tuhka.

Transport tasuta alates 1.alusest: Tallinn, Viimsi, Maardu, Lagedi, Loo, Laagri, Tabasalu, Jüri, Aruküla, Kallavere, Assaku. Harjumaa teiste sihtpunktide korral, hind kokkuleppel.

Pellet/Graanul

Puidupelletid ehk saepurugraanulid on vääristatud puitkütus, mis saadakse kuivatatud ja peenestatud puidu kokkupressimise teel kõrge rõhu all silindrikujulisteks pelletiteks. Pelleti läbimõõt on tavaliselt 6-8 mm, niiskus 8-10 % ning kütteväärtus 4,6-5,0 MWh/t. Puidupelletite toormaterjal on saepuru. Kokkupressimisel saepurru sideaineid ei lisata, sest kõrgel temperatuuril vabanev ligniin seob jahvatatud tooraine pelletiks. Tegemist on keskkonnasõbraliku tootega! Telli siit: Tootekataloog.

küttegraanul 6mm
ümar okaspuu puitbrikett

Puitbrikett

Puitbrikett on kuiva saepuru ja höövellaastu kokkupressimisel saadud naturaalne ja loodusesõbralik kütus, mis ei sisalda mingeid keemilisi ega kunstlikke lisaaineid, briketti hoiavad koos puidus sisalduvad looduslikud vaigud. Tänu suurele tihedusele on puitbrikett väga kõrge kütteväärtusega ning on seetõttu odavam kui tavalised küttepuud. Puitbrikett sobib kütmiseks kõigis tahkekütuse jaoks mõeldud küttekolletes nagu pliidid, ahjud, kaminad, keskküttekatlad. Ühe tonni puitbriketi kütteväärtus on võrreldav ca. 4 ruumimeetri küttepuudega (kuiv lepp). Puitbrikett põleb kõrgel temperatuuril ja peaaegu ilma tuhata, vähendades nii tunduvalt küttesüsteemihoolduskulusid. Telli siit: Tootekataloog.

Turbabrikett

Turbabrikett on ümardatud külgedega püstprismakujuline plokk, mis koosnevad tihedalt kokkusurutud kuivast turbast. Turbabrikett on väga hea küttematerjal eelkõige pliidi all ja individuaalelamute kateldes. Samuti on see üks paremaid kütuseliike nii vähese tuhasuse, kõrge kütteväärtuse kui ka keskkonnaohtlike lisandite madala sisalduse tõttu. Kui turbabriketti võrrelda küttepuiduga, siis 1 tonn turbabriketti vastab kütteväärtuselt 3,5 m3 kuivadele küttepuudele. Turbabrikett sobib põletamiseks ka puugaasikatlates. Telli siit: Tootekataloog.

turbabrikett